Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Kontakt - Infolinia

32 728 30 26

Współpraca:
  • Infoloty.pl - Bilety lotnicze
  • Flytic.pl - Tanie latanie
  • Bilety lotnicze z Warszawy(WAW) do Krakowa(KRK) od 99,00 PLN
    Wylot z:
    Warszawa, Polska Polska
    Przylot do:
    Kraków, Polska Polska

    Lotnisko wylotu:

    Warszawa - Okęcie (WAW)

    Lotnisko przylotu:

    Kraków - Balice (KRK)


    Loty na trasie Warszawa - Kraków to jedne z bardziej popularnych połączeń w siatce lotów krajowych. Ofertę tanich bezpośrednich lotów na tej linii posiadają Polskie Linie Lotnicze LOT które latają na tej trasie w sezonie wiosna – lato 2017 aż 6 razy w ciągu dnia. Lot trwa niespełna godzinę. Wyloty odbywają się w godzinach 07:35, 10:45, 13:15, 16:40, 19:40, 22:50. Także połączenia powrotne z Krakowa do Warszawy realizowane są 6 razy w ciągu dnia w godzinach 05:50, 09:00, 10:30, 12:10, 15:50, 18:05. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 loty z Warszawy do Krakowa odbywają się pięć razy dziennie, wylot w godzinach 07:35, 10:45, 13:30, 15:20 i 16:40. Loty powrotne z Krakowa do Warszawy także pięć razy dziennie w godzinach 10:35, 12:10, 15:05, 18:05 i 21:05. Zapoznaj się z ofertą tanich lotów z Warszawy do Krakowa i zarezerwuj bilet lotniczy na wybrany lot. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

    Połączenia krajowe Warszawa(WAW) - Kraków(KRK)
    Wylot
    Czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
    LO 3903
    LO
    2018-01-30 07:30 Warszawa (WAW)
    2018-01-30 08:25 Kraków (KRK)
    Przylot
    Czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
    LO 3920
    LO
    2018-02-06 10:35 Kraków (KRK)
    2018-02-06 12:30 Warszawa (WAW)
    Oferta 1
    Cena: 289 PLN
    Wylot
    Czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
    LO 3923
    LO
    2018-01-30 16:40 Warszawa (WAW)
    2018-01-30 17:35 Kraków (KRK)
    Przylot
    Czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
    LO 3920
    LO
    2018-02-06 10:35 Kraków (KRK)
    2018-02-06 12:30 Warszawa (WAW)
    Oferta 2
    Cena: 289 PLN
    Wylot
    Czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
    LO 3911
    LO
    2018-01-30 22:45 Warszawa (WAW)
    2018-01-30 23:40 Kraków (KRK)
    Przylot
    Czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
    LO 3920
    LO
    2018-02-06 10:35 Kraków (KRK)
    2018-02-06 12:30 Warszawa (WAW)
    Oferta 3
    Cena: 289 PLN
    Popularne loty krajowe z Warszawy
    Lot Data Promocji Linia Lotnicza Cena
    LOT Warszawa Wrocław   od 2017-11-01 do 2018-04-01     59.00
    LOT Warszawa Gdańsk   od 2017-11-02 do 2018-03-30     69.00
    www.warszawakrakow.pl Warszawa Kraków - Bilety Lotnicze